Wczoraj miałam ugotować obiad dla całej rodziny, chciałam zrobić kotleta schabowego i zupę pomidorową.
Zupa się udała, lecz przy pieczeniu kotleta oparzyłam się :c
Bardzo bolało, aż musiałam zabandażować palec, więc obiad dokończyła mama :)
MOJA RADA :
zamiast gotować obiadu, zamów po prostu pizze :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz