wtorek, 16 kwietnia 2013

Obiad

Wczoraj miałam ugotować obiad dla całej rodziny, chciałam zrobić kotleta schabowego i zupę pomidorową.
Zupa się udała, lecz przy pieczeniu kotleta oparzyłam się :c 
Bardzo bolało, aż musiałam zabandażować palec, więc obiad dokończyła mama :) 
MOJA RADA :
zamiast gotować obiadu, zamów po prostu pizze :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz