poniedziałek, 15 kwietnia 2013

Huśtawka

Dziś z Paulą zrobiliśmy huśtawkę z opony.
Było super :D Tylko że sznur zaczął się rozwiązywać ;P
Aż wreszcie... Rozwiązał się.
Ale nic mi się nie stało, bo to nie ja się huśtałam ;)
Paula też nic sobie nie zrobiła... Oprócz dwóch siniaków ;P

MOJA RADA :
Jeśli Ci nudno zrób "huśtawkę z opony", ale pamiętaj  żeby ją bardzo bardzo bardzo mocno zawiązać, albo powiedz koledze/koleżance żeby przetestował/a oponę. Wtedy nic Ci się nie stanie ;D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz