środa, 17 kwietnia 2013

Ognisko

Dziś po południu robiliśmy z Arkiem, Pauliną , Tomkiem, Dawidem i Mateuszem ognisko, buło fajnie :) Dopóki nie przypaliły mi się spodnie... 
Ale mniejsza o to. 
Musieliśmy najpierw duuuużo siana, potem trochę suchych patyków i na koniec podpalić.
 Lecz okazało się że nie trzeba było podpalać bo... 
było tak gorąco że słońce nam to wszystko podpaliło, nie wiem jak to możliwe.
 Musieliśmy się uwijać bo nie pozbieraliśmy wszystkiego i ogień się szybko palił, i na dodatek był wiatr.
Na koniec upiekliśmy kiełbaski i chlebki :3

MOJA RADA :
Jeśli palisz ognisko to pilnuj żeby spodnie ci się nie podpaliły.

wtorek, 16 kwietnia 2013

Obiad

Wczoraj miałam ugotować obiad dla całej rodziny, chciałam zrobić kotleta schabowego i zupę pomidorową.
Zupa się udała, lecz przy pieczeniu kotleta oparzyłam się :c 
Bardzo bolało, aż musiałam zabandażować palec, więc obiad dokończyła mama :) 
MOJA RADA :
zamiast gotować obiadu, zamów po prostu pizze :)

poniedziałek, 15 kwietnia 2013

Huśtawka

Dziś z Paulą zrobiliśmy huśtawkę z opony.
Było super :D Tylko że sznur zaczął się rozwiązywać ;P
Aż wreszcie... Rozwiązał się.
Ale nic mi się nie stało, bo to nie ja się huśtałam ;)
Paula też nic sobie nie zrobiła... Oprócz dwóch siniaków ;P

MOJA RADA :
Jeśli Ci nudno zrób "huśtawkę z opony", ale pamiętaj  żeby ją bardzo bardzo bardzo mocno zawiązać, albo powiedz koledze/koleżance żeby przetestował/a oponę. Wtedy nic Ci się nie stanie ;D